Byli jste podvedeni a chcete své peníze zpět? Pomůžeme vám s podáním exekuce na podvodníka a společně se pokusíme Vaše peníze získat zpět. Pusťte se do toho a následujte tyto kroky, kde Vás provedeme celým procesem.

01.

Ohlaste podvod na policii

Bez prvního kroku se neobejdeme. Pro podání exekuce je nutné získat pravomocný nárok na získání škody. Proto neváhejte a navštivte nejbližší služebnu Policie ČR a podvod ohlaste. Jak detailně postupovat najdete zde: Co dělat, pokud jste byli podvedeni.

02.

Vyčkejte na rozhodnutí

Po ohlášení se případem bude nějakou dobu policie zabývat. Doporučujeme se průběžně dotazovat vyšetřujícího policisty, kam případ pokročil. Výsledkem může být předání k přestupkovému řízení, předání na soud, nebo případné odložení k dalšímu šetření. Po ukončení řízení obdržíte usnesení, rozhodnutí nebo trestní příkaz.

03.

Kontaktujte nás

Nyní máte vše, co je potřeba a můžeme se pustit do společného vytvoření Návrhu na exekuci. Zašlete nám na e-mail: info@podvodnabazaru.cz výsledek řízení a my vás kontaktujeme.

04.

Návrh na exekuci

Následně se s Vámi spojíme a společně připravíme návrh na podání exekuce a pomůžeme Vám návrh na exekuci podat na exekutorský úřad dle následujícího postupu, který je popsán v článku.