Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zakoupila jsem sošku na Marketplace od Honza Pichel,pán prodává starožitnosti,platba proběhla na účet 284890745/0300,účet vedený na jméno Marie Rosendorf Schleithov.Komunikace probíhala přes telefon,SMS a messengr ,balíček však nebyl odeslán a pán přestal komunikovat.Až jsem napsala,že jsem to nahlásila v bance a žádala o vracení platby,napsal,že je nemocný a přislibil vrátit platbu.Platba mi vrácena nebyla.Pokud je,Vás podvedených víc,budu ráda za zpětnou vazbu.Hezký den
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Alena Přikrylová 23. 09. 2023

Po nahlášení zde,byla platba za zboží vrácena na účet.


user picture
Conf 23. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Marie Rosendorf Schleithof k bankovnímu účtu: 284890745/0300


user picture
Jan Michl 24. 09. 2023

Take jsem na uvedene cislo uctu poslal penize za2ks sošek. Pan vystupuje na fb jako (Honza Pichel). Pan prestal komunikovat-cislo uctu se shoduje s vyse uvedenym(Marie Rosendorf Schleithof). Zatim jsem dal cas do zitra 25.9. 12h platbu vratit.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.